У Monobank стався технічний збій
3 березня, 10:51 Поділитися:

У неділю, 3 березня, в українському необанку Monobank стався технічний збій. Фахівці працюють над усуненням проблеми.
Про це повідомив співзасновник банку Олег Гороховський у Telegram.
«У нас технічний збій. Лагодимо. Вибачте», — написав він.
21 січня Гороховський заявив, що Monobank опинився під DDoS-атакою.
Відео дня
19 січня Monobank повідомив про труднощі в роботі мобільного застосунку, пов’язані з DDoS-атакою, яку Гороховський назвав «найпотужнішою».
9 січня у роботі банківського застосунку monobank стався збій, який тривав близько години. Деякі користувачі скаржилися на неможливість авторизуватися.
12 грудня, після повідомлень про масштабний збій у роботі мобільного оператора Kyivstar, співзасновник monоbank Олег Гороховський заявив про масовані DDoS атаки на їхню систему.
Редактор: Єва Сластнова
Теги: DDoS-атака Збій Monobank Монобанк Олег Гороховський
Читати далі
Источник