У метро Києва з понеділка скоротять інтервал між поїздами
29 вересня, 17:03 Поділитися:

З понеділка, 2 жовтня, метро в Києві скоротить інтервал між поїздами.
Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.
За інформацією місцевої влади, середній проміжок часу між поїздами в годину пік становитиме 02:30−03:00 хвилини, між годинами пік час очікування поїзда — 05:00−05:30 хвилин. Інтервали у вихідні дні залишаються без змін, поїзд прибуватиме кожні 6−7 хвилин.
Відео дня
Також уточнюється, що такі зміни в графіку руху збільшать комфорт для пасажирів, оскільки у вересні середньодобові перевезення у будні становлять понад 800 тисяч, а у вихідні — понад 500 тисяч.
Редактор: Євгеній Василенко
Теги: Київ Метро Метрополітен
Читати далі
Источник