У метро Києва з понеділка скоротять інтервал між поїздами

29 вересня, 17:03 Поділитися:

У метро Києва з понеділка скоротять інтервал між поїздами

З понеділка, 2 жовтня, метро в Києві скоротить інтервал між поїздами.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

За інформацією місцевої влади, середній проміжок часу між поїздами в годину пік становитиме 02:30−03:00 хвилини, між годинами пік час очікування поїзда — 05:00−05:30 хвилин. Інтервали у вихідні дні залишаються без змін, поїзд прибуватиме кожні 6−7 хвилин.

Відео дня

Також уточнюється, що такі зміни в графіку руху збільшать комфорт для пасажирів, оскільки у вересні середньодобові перевезення у будні становлять понад 800 тисяч, а у вихідні — понад 500 тисяч.

Редактор: Євгеній Василенко

Теги:   Київ Метро Метрополітен

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.