У Київській області відкрили нове модульне містечко для тих, хто втратив житло

26 березня, 09:00 Поділитися:

У Київській області відкрили нове модульне містечко для тих, хто втратив житло

Київська обласна військова адміністрація повідомила, що в Дмитрівці відкрили ще одне модульне містечко для тих, хто втратив житло через війну.

В ОВА зазначили, що модульне містечко складається з трьох секцій, у кожній з яких є 21 кімната для проживання, санвузол, кухня, їдальня, дитяча кімната та кімната-сушарка для одягу.

Відео дня

Тимчасове житло обладнане необхідною технікою, меблями, посудом, речами першої необхідності. Також встановлений генератор на 220 кВт, що стане альтернативним джерелом електроенергії.

У Київській області відкрили нове модульне містечко для тих, хто втратив житло

Фото: Київська ОВА

Модульне містечко розраховане на одночасне розміщення 252 людей. Наразі в двох секціях вже проживає 41 сім’я — це 115 осіб. Третя секція повністю готова до заселення нових мешканців.

Модульне містечко стало вже 16-м на Київщині, яке відкрили за сприяння польського уряду та підтримки Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Читайте також: Друге життя. Як у модульних будиночках на Київщині живуть ті, чиї домівки зруйнували росіяни — репортаж НВ

У Київській області відкрили нове модульне містечко для тих, хто втратив житло

Фото: Київська ОВА Редактор: Сергій Чудновцев

Теги:   Польща Київська область Дмитрівка Війна в Україні Модульне містечко Війна Росії проти України

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.