У Києві внаслідок ДТП загинуло двоє людей — поліція

1 грудня, 22:32 Поділитися:

У Києві внаслідок ДТП загинуло двоє людей — поліція

У Києві в п’ятницю, 1 грудня, зіткнулися два автомобілі. У результаті двоє людей загинули.

Про те повідомляє пресслужба поліції Києва у Facebook.

ДТП сталася на вулиці Старановодницькій. За даними поліції, водій автомобіля Тойота виїхав на зустрічну смугу, внаслідок чого зіткнувся з автомобілем Рено. Водій і пасажир автомобіля Рено від отриманих травм загинули на місці події.

Відео дня

«За кермом Toyota перебував громадянин іншої держави, 1979 року народження, за попередньою інформацією він перебував у стані алкогольного сп’яніння», — повідомляють правоохоронці.

Водія Toyota затримали за статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України. Стаття передбачає до десяти років ув’язнення.

Читайте також: Втік із місця ДТП. На Харківщині водій збив на смерть двох військових Редактор: Єлизавета Кумбер

Теги:   Київ ДТП Аварія

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.