У Києві внаслідок ДТП загинуло двоє людей — поліція
1 грудня, 22:32 Поділитися:

У Києві в п’ятницю, 1 грудня, зіткнулися два автомобілі. У результаті двоє людей загинули.
Про те повідомляє пресслужба поліції Києва у Facebook.
ДТП сталася на вулиці Старановодницькій. За даними поліції, водій автомобіля Тойота виїхав на зустрічну смугу, внаслідок чого зіткнувся з автомобілем Рено. Водій і пасажир автомобіля Рено від отриманих травм загинули на місці події.
Відео дня
«За кермом Toyota перебував громадянин іншої держави, 1979 року народження, за попередньою інформацією він перебував у стані алкогольного сп’яніння», — повідомляють правоохоронці.
Водія Toyota затримали за статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України. Стаття передбачає до десяти років ув’язнення.
Читайте також: Втік із місця ДТП. На Харківщині водій збив на смерть двох військових Редактор: Єлизавета Кумбер
Теги: Київ ДТП Аварія
Читати далі
Источник