У Києві виявили тіла ще двох людей після атаки РФ 29 грудня. Загалом 32 загиблих

4 січня, 07:46 Поділитися:

У Києві виявили тіла ще двох людей після атаки РФ 29 грудня. Загалом 32 загиблих

У Києві слідчі виявили ще два тіла людей на місці удару Росії 29 грудня. Загальна кількість загиблих сягнула 32.

Про це повідомила Київська міська військова адміністрація.

Фахівці міністерства внутрішніх справ Україні знайшли загиблих, коли проводили експертизу. Станом на ранок четверга, 4 січня, відомо про 30 постраждалих унаслідок атаки.

Відео дня

Влада називала атаку росіян найбільшою за кількістю жертв для столиці з початку повномасштабного вторгнення.

Росія з вечора 28 грудня масовано атакувала Україну дронами-камікадзе, а з ночі на 29 грудня — ракетами.

Під час атаки у Шевченківському районі Києва було пошкоджено житлові будинки, там спалахнула пожежа на території гаражів, бізнес-центру і складських приміщень.

Того дня ППО збила над Україною 114 зі 158 ракет і дронів, запущених Росією. Це була наймасованіша атака з повітря.

Редактор: Катерина Денісова

Теги:   Київ Ракетні удари Війна Росії проти України

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.