У Києві тимчасово не братимуть плату за паркування: названо причину

4 квітня, 11:58 Поділитися:

У Києві тимчасово не братимуть плату за паркування: названо причину

У Києві тимчасово не братимуть плату за паркування на муніципальних майданчиках.

Як пояснили в Київській міськдержадміністрації в Telegram, оплату за паркування на майданчиках КП Київтранспарксервіс тимчасово призупинено до завершення юридичних процедур, пов’язаних із оновленням договорів.

Відео дня

Зміни буде відображено у додатку Київ Цифровий. Про поновлення оплати за паркування мешканців української столиці повідомлять додатково.

Інспектори з паркування тимчасово не штрафуватимуть водіїв за несплату паркування.

Читайте також: Вперше в Україні. Glovo збудує у Києві перехоплюючий велопаркінг біля метро

У КМДА також нагадали, що водіям слід паркуватися у спеціально відведених для цього місцях. За порушення правил дорожнього руху передбачені штрафи, вони продовжують діяти.

Редактор: Тетяна Габедава

Теги:   Київ КМДА Парковка

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.