У Києві тимчасово не братимуть плату за паркування: названо причину
4 квітня, 11:58 Поділитися:

У Києві тимчасово не братимуть плату за паркування на муніципальних майданчиках.
Як пояснили в Київській міськдержадміністрації в Telegram, оплату за паркування на майданчиках КП Київтранспарксервіс тимчасово призупинено до завершення юридичних процедур, пов’язаних із оновленням договорів.
Відео дня
Зміни буде відображено у додатку Київ Цифровий. Про поновлення оплати за паркування мешканців української столиці повідомлять додатково.
Інспектори з паркування тимчасово не штрафуватимуть водіїв за несплату паркування.
Читайте також: Вперше в Україні. Glovo збудує у Києві перехоплюючий велопаркінг біля метро
У КМДА також нагадали, що водіям слід паркуватися у спеціально відведених для цього місцях. За порушення правил дорожнього руху передбачені штрафи, вони продовжують діяти.
Редактор: Тетяна Габедава
Теги: Київ КМДА Парковка
Читати далі
Источник