У Києві ситуація зі світлом залишається складною, але графіки діятимуть — Yasno

19 січня, 23:13 Поділитися:

У Києві ситуація зі світлом залишається складною, але графіки діятимуть — Yasno

Київ залишається у графіках стабілізаційних відключень світла. Проте обмеження досі значні.

Про це повідомив гендиректор Yasno Сергій Коваленко.

Він уточнив, що у четвер, 19 січня, світло вимикали у світло-сірих зонах графіка.

«Сьогоднішній день у Києві провели у стабілізаційних відключеннях. Обмеження все ще є значними, тому світло-сірі зони графіка теж відключалися», — написав Коваленко.

Відео дня

Читайте також: Відключення світла. Як опиратися психологічній війні та зробити темряву своїм союзником

Також він додав, що завтра, 20 січня, Укренерго дає на місто 952 МВт для споживання.

“Це покриє 60% потреб столиці, тому ми залишаємося в графіках”, – підкреслив гендиректор Yasno.

18 січня Коваленко повідомив, що дефіцит електроенергії у Києві залишається значним.

14 січня ворожа ракета влучила до одного з об’єктів інфраструктури Києва.

Редактор: Євгеній Василенко

Теги:   Київ Російська агресія Війна Росії проти України

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.