У Києві побили журналіста, який перевіряв діяльність call-центру
8 березня, 19:38 Поділитися:

У Печерському районі Києва побили представника ЗМІ, який перевіряв інформацію про діяльність call-центру.
Про це повідомляє поліція Києва.
За попередніми даними, представники медіа отримали інформацію про те, що в одному з офісних приміщень, ймовірно, діє незаконний call-центр.
Відео дня
Журналісти прибули за вказаною адресою, де під час спілкування з людьми, які перебували в приміщенні, виник конфлікт. У результаті бійки один із медійників отримав тілесне ушкодження.
За фактом побиття журналіста розпочато кримінальне провадження. Правоохоронці внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 345−1 Кримінального кодексу України — погроза або насильство щодо журналіста.
Наразі поліцейські встановлюють усіх учасників та детальні обставини події.
Редактор: Євгеній Василенко
Теги: Київ журналісти
Читати далі
Источник