У Києві пляжного сезону не буде
18 травня, 16:43 Поділитися:

У Києві не планують відкривати пляжний сезон, людям рекомендують утриматися від відвідування пляжів.
Про це 18 травня повідомила Київська міська державна адміністрація.
Громадянам радять поки що утриматися від відвідувань пляжів і зон відпочинку, оскільки там немає укриттів. На тлі постійних атак РФ на столицю киянам і гостям міста рекомендують поки не відвідувати пляжі.
Відео дня
Читайте також: Сім басейнів Києва, які вже працюють чи невдовзі відчиняться
Торік пляжний сезон у Києві не розпочинали з міркувань безпеки. На пляжах і зонах відпочинку міста проводили обстеження дна акваторій на наявність вибухонебезпечних предметів.
Редактор: Євгеній Василенко
Теги: Київ Пляжний сезон
Читати далі
Источник