У Києві після зливи затопило вулиці в Голосіївському та Печерському районах — КМДА
7 липня, 20:51 Поділитися:

Після зливи в Голосіївському та Печерському районах столиці виникли локальні підтоплення.
Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації в Telegram.
«Залпова злива в столиці: виникли локальні підтоплення в Голосіївському та Печерському районах, на місцях працюють гідрослужби. Дорожники залучають мотопомпи та інше насосне обладнання», — ідеться в повідомленні.
Відео дня
За словами КМДА, напередодні в затоплених та інших районах Києва стоки розчищали.
«До початку дощу вони були чистими. Однак залпові зливи та система дощової каналізації не розрахована на таку кількість опадів», — додали в КМДА.
Пресслужба зазначає, що грози зі зливами та шквалами прогнозують синоптики до кінця доби, а гідрослужби продовжують роботу в посиленому режимі.
Тим часом, Telegram-канали публікують відео наслідків повені в Києві.
Редактор: Єлизавета Кумбер
Теги: Київ Злива Голосіївський район Затоплення
Читати далі
Источник