У Демидові Київської області залишаються підтопленими близько 50 будинків

У Демидові Київської області залишаються підтопленими близько 50 будинків

Голова Київської обладміністрації Олексій Кулеба повідомив, що близько 50 будинків у селі Демидів залишаються підтопленими.

Війна Росії проти України — головні події 28 травня

“Наразі близько 50 будинків у селі Демидів залишаються підтопленими. Це допомогло зупинити російську армію на шляху до Києва”, – заявив Кулеба.

Відео дня

Він зазначив, що відвідав селище та поспілкувався з місцевими.

“Люди з розумінням ставляться до ситуації. Ми, у свою чергу, докладаємо максимум зусиль, щоб вирішити питання”, – повідомив Кулеба.

Читайте також: Підрив дамби, який врятував Київ. У затопленому селищі Демидів десятки будинків досі стоять у воді — репортаж НВ

25 лютого Збройні сили України підірвали міст через річку Ірпінь, щоб не допустити прориву ворога у бік Києва. Тоді ж військові підірвали дамбу на в’їзді до Демидів біля села Козаровичі. Дамба перешкоджала надходженню води до річки Ірпінь із Київського водосховища. Після підриву річка вийшла з берегів, утворивши таким чином трясовину. Селище Демидів затопило.

https://www.youtube.com/embed/8EZuVxcgQvU

У Демидові Київської області залишаються підтопленими близько 50 будинків

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Київ Щоп’ятниці, дайджест столичних новин за неділю та афіша кращих подій Києва підписатися Щоп'ятниці Редактор: Сергій Чудновцев

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.