Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/ccf2b6c4b77c6c84c5981d8265710f30.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Виявили небезпечну речовину. З київських магазинів вилучають популярний енергетичний напій

Виявили небезпечну речовину. З київських магазинів вилучають популярний енергетичний напій

У Києві вилучають з магазинів енергетичний напій Hell Focus. У ньому виявили оксид етилену.

Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

Служба також зобов’язала магазини Києва протягом двох днів вилучити цей енергетик зі своїх полиць.

Читайте також: У мережі АТБ продавали печиво з небезпечною для здоров’я олією — Держпродспоживслужба

Оксид етилену (оксиран) є токсичним в рідкому і в газоподібному стані.

Отруєння речовиною розділяється на дві стадії: перша – суто наркотична, що характеризується місцевим подразненням, і друга – яка безпосередньо впливає на клітини тканини.

Читайте також: Отруйні ігри. У пластикових іграшках знайшли понад 100 речовин, які можуть завдати шкоди дітям

Під час вдихання, речовина може подразнити слизові оболонки носа і викликати кашель, почервоніння очей, а також задишку. Внаслідок алергічної реакції на шкірі можуть утворюватися виразки, або ж розвинутися дерматит.

Виявили небезпечну речовину. З київських магазинів вилучають популярний енергетичний напій

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Київ Щоп’ятниці, дайджест столичних новин за неділю та афіша кращих подій Києва підписатися Щоп'ятниці о 10:00 Редактор: Євгеній Василенко
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.