Відомий український футбольний клуб розпустив команду через проблеми із фінансами — ЗМІ

Донецький Олімпік розпустив команду через проблеми з фінансами, повідомляє Footboom.
Керівництво клубу на вчорашніх зборах повідомило футболістам, що коштів на утримання колективу вони не мають.
У зв’язку із цим команда зніметься з поточного розіграшу Першої ліги, а гравці отримають статус вільних агентів.
Читайте також: Матч Першої ліги України між Поділлям і Олімпіком завершився масовою бійкою — відео
Цікаво, що Олімпік був єдиною командою із другого за силою дивізіону України, яка так і не вийшла з відпустки.
Ситуацію із донецьким клубом уже прокоментував президент Професійної футбольної ліги України Олександр Каденко.
«Із клубу до нас ніхто не звертався, офіційних паперів ми не отримували. Зв’язуватимемося з керівниками Олімпіку, з’ясовуватимемо причини.
Перед стартом мене беззаперечно запевняли, що донецький клуб сезон точно дограє”, – сказав Каденко.
Минулого літа Олімпік вже оголошував про призупинення свого існування, однак у підсумку команда все ж таки стартувала у Першій лізі.

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Спорт Розсилка останніх новин в світі спорту підписатися Щочетверга Редактор: Євген Нещерет
Источник