Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/ed7f31d83877406d319c65b7e840f91f.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

«Треба мати план на різні випадки». У КМДА прокоментували повідомлення щодо евакуації 3 мільйонів людей у разі блекауту

6 листопада, 17:22 Поділитися:

«Треба мати план на різні випадки». У КМДА прокоментували повідомлення щодо евакуації 3 мільйонів людей у разі блекауту

Київська влада розглядає різні сценарії надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути внаслідок терористичних атак РФ на об’єкти критичної інфраструктури.

Про це у неділю, 6 листопада, заявив мер Києва Віталій Кличко, коментуючи повідомлення у The New York Times про те, що столична влада вже розпочала підготовку евакуації 3 мільйонів осіб на випадок блекауту.

Відео дня

«Декілька днів тому журналісти запитали мене: чи є у столиці план на випадок блекауту? Відповім ще раз. У ситуації війни, в якій ми живемо, потрібно мати плани на випадок різних сценаріїв розвитку подій і надзвичайних ситуацій. І бути готовим діяти», — наголосив Кличком.

Читайте також:

«Треба мати план на різні випадки». У КМДА прокоментували повідомлення щодо евакуації 3 мільйонів людей у разі блекауту

На Банковій розповіли, як планують уникнути блекауту

Він розповів, що столична влада, готуючись до зими, закупила, залучила від іноземних партнерів і продовжує закуповувати генератори і теплові пушки. Також облаштовуються теплопункти і убезпечуються об‘єкти критичної інфраструктури.

«Ми робимо все, що можемо, аби забезпечити життєдіяльність столиці в цих складних умовах. Але ворог підступний і цинічний. Росія чинить геноцид — зокрема, намагаючись спричинити колапс в енергетичній сфері України. Комунальники, енергетики зосереджено й оперативно усувають пошкодження мереж, роблять все, щоб мешканці мали критично важливі послуги», — сказав Кличко.

«Але ми маємо бути готові до різних варіантів розвитку подій, хоча й розраховуємо, що найгіршого не станеться», — наголосив мер.

За його словами, сьогодні приводів для паніки немає.

«Київ живе і працює. Витримка і воля кожного з нас — це те, що ворогу знищити не вдалося і не вдасться. Економимо електроенергію, допомагаємо один одному. Разом ми вистоїмо і переможемо», — наголосив Кличко.

Читайте також: Росія серйозно пошкодила 40% енергетичних об'єктів України — Зеленський

Також публікацію NYT про евакуацію 3 мільйонів киян прокоментував директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук, на якого посилалося видання у своїй статті.

Чиновник пояснив, що наразі ситуація контрольована і причин говорити про саме таке рішення поки що немає, просто система цивільного захисту має бути готова до різних варіантів.

Читайте також:

«Треба мати план на різні випадки». У КМДА прокоментували повідомлення щодо евакуації 3 мільйонів людей у разі блекауту

Кличко не виключає повного блекауту у Києві. Влада готується до всіх сценаріїв, просить містян робити запаси

«Щоб реагувати правильно, ми маємо планувати всі можливі випадки… Причин для розмов про евакуацію наразі немає. Так, ми напрацьовуємо різні плани, вчимо людей реагувати та бути готовими вже зараз. Це дуже важливий крок, щоб уникнути хаосу у процесах, які мають працювати на мінімізацію ризиків для населення… Для нас важливо уникати паніки та дезінформації, тому вкотре прошу ЗМІ не маніпулювати інформацією», — закликав чиновник.

Ткачук також зазначив, що влада Києва робить все, щоб мінімізувати для мешканців наслідки постійних атак РФ на об’єкти цивільної інфраструктури.

Зокрема, у кожному районі міста підготують у середньому по 100 пунктів обігріву з електрикою, санвузлами, їдальнями, місцями відпочинку та теплими речами, які працюватимуть у разі надзвичайних ситуацій узимку.

Редактор: Олег Кононенко

Теги:   Київ КМДА Російська агресія Ракетні удари Блекаут Энергосистема Війна Росії проти України

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.