Світлий день. 10 лютого більша частина Київської області проведе без відключень електрики

9 лютого, 16:38 Поділитися:

Світлий день. 10 лютого більша частина Київської області проведе без відключень електрики

Компанія ДТЕК повідомила, що у п’ятницю, 10 лютого, у більшій частині Київської області планують скасувати відключення світла.

Cтабілізаційні та екстрені відключення світла застосовуватимуть лише в частині Бучанського, Фастівського та Обухівського районів.

Обмеження скасують для проведення вимірів потужності споживання електроенергії з метою визначення актуальних показників.

Відео дня

У ДТЕК повідомили споживачів про можливість зникнення електропостачання у зазначених районах через локальну аварію або стабілізаційні відключення.

Раніше в Укренерго заявили, що по всій Україні, починаючи з 8 лютого, будуть змінені ліміти споживання електроенергії. По кожній області в один із днів протягом двох тижнів не буде обмежень, а в інші дні можливі зміни у звичних графіках відключень.

https://www.youtube.com/watch?v=zmHfmvPhDEY Редактор: Сергій Чудновцев

Теги:   Електроенергія ДТЕК Київська область Електрика Відключення світла

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.