Справа Привату. Вищий антикорупційний суд залишив у силі заочний арешт Дубілета

Справа Привату. Вищий антикорупційний суд залишив у силі заочний арешт Дубілета

Суд залишив чинний заочний арешт колишнього голови правління ПриватБанку Олександра Дубілета.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила чинним заочний арешт колишнього голови правління ПриватБанку Олександра Дубілета.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби суду.

Відео дня Читайте також:

Справа Привату. Вищий антикорупційний суд залишив у силі заочний арешт Дубілета

Ніч дивовижних історій. Як з ПриватБанку вивели 8 мільярдів грн напередодні націоналізації — версія НАБУ

«Апеляційна палата залишила без змін запобіжний захід колишньому голові правління ПАТ КБ ПриватБанк, – повідомили в суді. Сторона Дубілета в апеляції заперечувала постанову ВАКС від 22 грудня 2021 року про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», — йдеться у повідомленні суду.

Засідання пройшло у п’ятницю, 15 липня. Рішення набуло чинності з моменту проголошення та оскарження в касаційному порядку не підлягає.

https://www.facebook.com/apvas.gov.ua/posts/pfbid02ZsEz3vT6mVaQbYe5BuKcK8iibMcQW5MtAz2Yxs8egEh9eP5ZJ1BjAMQtFntLZetYl?

Нагадаємо, що 22 грудня минулого року Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід ексголові правління ПриватБанку Олександру Дубілету — його заочно заарештували. У травні 2021 року Дубілет заявляв, що перебуває в Ізраїлі і «не ховається від слідства».

Як йдеться у повідомленні САП, під час слідства було встановлено, що у грудні 2016 року, за день до визнання ПриватБанку неплатоспроможним, голова правління банку разом з іншими особами на підставі неправдивих документів виплатив кошти банку понад 136,89 млн гривень на користь пов’язаної з банком страхової компанії Інгосстрах.

Також Дубілета підозрюють у розтраті коштів банку напередодні його націоналізації в особливо великому розмірі шляхом незаконного списання зобов’язань компаній-нерезидентів за рахунок коштів банку, організації незаконної та документально необґрунтованої заміни боржника на підконтрольну та пов’язану компанію, щоб унеможливити подальше стягнення коштів на користь банку.

Загальна сума збитків у цьому епізоді досягає $314 901 825,8. Згідно з офіційним курсом НБУ станом на 16.12.2016 , це дорівнювало 8 281 448 814,81 грн.

28 жовтня 2021 року Антикорупційний суд дозволив заочне досудове розслідування проти Олександра Дубілета.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.