Spotify запустив подкасти в Україні

Spotify запустив подкасти в Україні

Стрімінговий сервіс Spotify запустив в Україні розділ із подкастами.

Музичний стрімінговий сервіс Spotify запустив в Україні розділ із подкастами. На це зауважили користувачі сервісу, пише Liga.net.

Відповідний розділ з’явився в додатку, але в робочому столі поки не доступний. Компанія поки не робила офіційної заяви про запуск напрямку.

Відео дня

Spotify запустив подкасти в Україні

Інфографіка: Liga.tech Spotify Читайте також:

Spotify запустив подкасти в Україні

Музичний сервіс Spotify тепер доступний в Україні. Навіщо він вам потрібен, якщо є Apple Music?

Нагадаємо, що музичний сервіс Spotify запустився в Україні 15 липня 2020 року . Він доступний у безкоштовному форматі з прослуховуванням реклами та за преміум-підпискою за $4,99 на місяць.

Окрім України того ж дня сервіс розпочинав роботу у 12 країнах, у тому числі в Молдові, Казахстані, Білорусі, Росії, Албанії, Хорватії, Чорногорії та Сербії.

Spotify – популярний стрімінговий сервіс, на якому представлені аудіозаписи основних музичних лейблів, включаючи BBC, Sony, EMI, Warner Music Group та Universal. Вартість передплати Spotify у США становить $9,99 на місяць. Ринкова капіталізація компанії перевищує $26 млрд. У першому кварталі 2020 року кількість платних користувачів Spotify зросла порівняно з минулим роком на 31% і досягла 130 млн.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.