Ситуація зі світлом у столиці. У Києві електрику відключатимуть навіть у «світло-сірих зонах» графіків — Yasno

10 січня, 20:20 Поділитися:

Ситуація зі світлом у столиці. У Києві електрику відключатимуть навіть у «світло-сірих зонах» графіків — Yasno

Станом на 10 січня ситуація зі світлом у Києві залишається складною. Жителям столиці потрібно бути готовим до відключень і у «світло-сірих зонах» графіка.

Про це заявив гендиректор Yasno Сергій Коваленко.

Він наголосив, що хоч деяким це і складно прийняти після тривалого часу без відключень, проте «така реальність».

«Обсяги обмежень зараз такі, що світло, найімовірніше, буде відключене у світло-сірих зонах графіка. Це складно прийняти після тривалого часу без відключень, але такою є наша нова реальність зараз», — написав Коваленко.

Відео дня

Читайте також: Динаміка змінилась. Експерт пояснив, чому в Україні знизилися ризики повного блекауту

Він також наголосив, що генерація електроенергії вже не збільшиться, але споживання продовжує зростати.

Коваленко зазначив, що після свят електроенергією знову почали забезпечувати бізнес та промисловість, тож загальні обсяги споживання почали зростати.

«Тому, як говорили в жовтні, до кінця березня потрібно бути готовими до будь-яких ситуацій», — додав він.

9 січня Коваленко заявив, що аварійні відключення електроенергії у Києві пов’язані зі зниженням температури, через яке зростає споживання.

У компанії Укренерго раніше також попереджали, що через похолодання в Україні збільшиться споживання електроенергії, а енергосистема поки не може покрити його в повному обсязі.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що українці мають бути готові до відновлення аварійних відключень світла, оскільки РФ готується завдати чергового ракетного удару по енергетичній інфраструктурі.

https://www.youtube.com/watch?v=xIlFqrCSllg&ab_channel=RadioNV Редактор: Євгеній Василенко

Теги:   Київ Електроенергія Світло Відключення світла Подача електроенергії YASNO

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.