Ще одна проблема Джека Ма. Alibaba загрожує делістинг з американської біржі – Bloomberg

Ще одна проблема Джека Ма. Alibaba загрожує делістинг з американської біржі - Bloomberg

Китайському гіганту електронної комерції Alibaba загрожує делістинг із американської біржі.

Комісія з цінних паперів і бірж США додала найбільшу зареєстровану в країні китайську компанію Alibaba в зростаючий список фірм, яким загрожує делістінг через відмову Пекіна дозволити американським чиновникам перевіряти роботу своїх аудиторів.

Відео дня

Про це пише Bloomberg.

Читайте також:

Ще одна проблема Джека Ма. Alibaba загрожує делістинг з американської біржі - Bloomberg

Китайський сервіс таксі DiDi проведе делістинг через п’ять місяців після IPO на біржі Нью-Йорка

Загалом із загрозою делістингу в США зіткнулися близько 200 китайських компаній. Компанії, які не нададуть доступ до результатів перевірок звітності, мають вивести акції з американських бірж до 2024 року.

Як зазначає видання, десятки інших країн дозволяють проведення аудиторських перевірок у США, що дає американським чиновникам можливість взяти інтерв’ю у місцевих бухгалтерів та ретельно вивчити документацію, яка лежить в основі їхньої роботи.

Однак Китай і Гонконг відмовилися надавати такий доступ, пославшись на закони про конфіденційність та міркування національної безпеки.

Деякі китайські фірми, включаючи Alibaba та Kingsoft Cloud Holdings, заявили цього тижня, що придивляються до первинного лістингу в Гонконгу.

Перехід може допомогти компаніям залучити більше китайських інвесторів, а також створити шаблон дій для інших китайських компаній, яким загрожує делістинг у США, якщо Вашингтон та Пекін не зможуть врегулювати суперечки з аудиту.

Раніше повідомлялося, що влада Китаю заявила, що посилить правила для компаній, які торгуються за кордоном або прагнуть вийти на біржу за кордоном.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.