Реал зміцнив своє лідерство в чемпіонаті Іспанії після шостої перемоги поспіль

Реал з рахунком 1:0 переміг вдома Атлетік у матчі дев’ятого туру іспанської Ла Ліги та збільшив свій відрив на вершині турнірної таблиці до семи очок від другого Атлетіко.

Господарі поля згаяли шанси відкрити рахунок ще в першу чверть години гри, коли двічі пробивав Бензема, а воротар гостей Сімон двічі рятував свою команду.

Надалі забивати могли вже баски, але тепер уже Куртуа врятував мадридців після удару Рауля Гарсії головою.

На 40-й хвилині Реалу вдалося вийти вперед після того, як до Бензема влучив м’яч від Модріча, і французу залишалося пробити в порожні ворота.

Після перерви Атлетік створив кілька моментів, щоб зрівняти рахунок, однак на заваді ударів Дані Гарсії, Сансета та Весги ставали гравці суперника.

Мадридці здобули шосту перемогу поспіль у всіх турнірах.

Реал — Атлетік 1:0
Гол: Бензема, 30

Турнірна таблиця

В минулому турі Реал вирвав перемогу над Севільєю завдяки голам Каріма Бензема та Вінісіуса Жуніора в Мадриді на останніх хвилинах — 2:1.