Зеленський внесе законопроект про економічний паспорт українця

Зеленський внесе законопроект про економічний паспорт українця

Фото Руслана Канюки, “День”

Президент України Володимир Зеленський планує до 10 грудня внести до Верховної Ради законопроект про економічний паспорт українця.

"Я хочу подякувати Верховній Раді України – вчора ми проголосували дуже важливий податковий закон №5600, який збільшує ренту: плату за використання природних ресурсів. Ми спрямуємо ці кошти на наших дітей. Тому до 10 грудня вперше за всю історію я внесу законопроект про економічний паспорт українця", – заявив глава держави у щорічному посланні про внутрішнє та зовнішнє становище України, виступаючи з трибуни парламенту в середу.

Він пояснив, що відповідно до цього законопроекту кошти від плати за використання надр накопичуватимуться на персональних рахунках дітей громадян України, які після досягнення повноліття вони зможуть використати для здобуття освіти в Україні чи купівлі власного житла.

"Завдяки цим двом законам, нарешті, наші чи чиїсь олігархи стануть справжніми інвесторами у майбутнє наших дітей – я їх вітаю. І це буде вперше за роки нашої незалежності", – додав Зеленський.

Верховна РадаЕкономікаПолітикаФінанси
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.