Прокляття Стокгольма. Андрію Коболєву знову загрожує в’язниця через премію за перемогу над Газпромом — чому суд змінив думку?
2 березня, 09:05 Сюжет Ексклюзив NV Поділитися:

Автор: Андрій Самофалов
Апеляційна палата скасувала рішення Вищого антикорупційного суду, який відмовився відправляти ексочільника Нафтогазу під варту. Що не так із премією за Стокгольм і чим це загрожує Коболєву?
1 березня «стокгольмська» історія ексголови Нафтогазу України Андрія Коболєва отримала неочікуване продовження. Апеляційна палата ВАКСУ переглянула попереднє рішення суду і вирішила взяти Коболєва під варту. Щоб уникнути цього, впродовж п’яти днів Коболєв має внести заставу 229 млн грн.
Відео дня
Цифра — не випадкова. Саме стільки, за версією слідства, Коболєв незаконно отримав в якості бонуса за перемогу над Газпромом у Стокгольмському арбітражі.
Теги: Газпром Стокгольмський арбітраж НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв ВАКС
Читати далі
Источник