Після місяця без відключень світла та за теплої погоди. Динамо відкрило пункт незламності в Києві

24 березня, 07:23 Поділитися:

Після місяця без відключень світла та за теплої погоди. Динамо відкрило пункт незламності в Києві

Київське Динамо разом з благодійним фондом STELP та благодійним фондом Фундація друзів України відкрили брендовий динамівський Пункт незламності.

Про це йдеться на офіційному сайті Динамо.

Його розташували в центрі столиці України — біля стадіону Динамо імені Валерія Лобановського.

На відкритті були присутні вихованці Динамо 2010 року народження та двоє гравців команди U19 — Андрій Маткевич та Арсеній Філатов.

Відео дня

Варто зазначити, що в Києві близько місяця не відключали світло, а на вулиці вже стало тепло.

https://www.youtube.com/embed/3dk2Sx_0Fzg Редактор: Дар’я Харченко

Теги:   Валерій Лобановський ФК Динамо (Київ) Стадіон Динамо імені Лобановського пункти незламності

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.