Після місяця без відключень світла та за теплої погоди. Динамо відкрило пункт незламності в Києві
24 березня, 07:23 Поділитися:

Київське Динамо разом з благодійним фондом STELP та благодійним фондом Фундація друзів України відкрили брендовий динамівський Пункт незламності.
Про це йдеться на офіційному сайті Динамо.
Його розташували в центрі столиці України — біля стадіону Динамо імені Валерія Лобановського.
На відкритті були присутні вихованці Динамо 2010 року народження та двоє гравців команди U19 — Андрій Маткевич та Арсеній Філатов.
Відео дня
Варто зазначити, що в Києві близько місяця не відключали світло, а на вулиці вже стало тепло.
https://www.youtube.com/embed/3dk2Sx_0Fzg Редактор: Дар’я Харченко
Теги: Валерій Лобановський ФК Динамо (Київ) Стадіон Динамо імені Лобановського пункти незламності
Читати далі
Источник