Освітній процес в криворізьких школах припинено на два тижні

Про це НВ Дніпро стало відомо з наказу Департаменту освіти та науки виконкому Криворізької міської ради від 26 лютого.
«Дистанційки» в цей час проводитися не буде.
Починаючи з 28 лютого усі шкільні та позашкільні освітні заклади міста відправлені на канікули два тижні.
Аналогічні процеси мають відбуватися і в інших містах Дніпропетровської області.

Фото: НВ Дніпро Редактор: Андрій Райко
Источник