Нова пошта повідомила про масштабний збій. Тимчасово не можна було надіслати або отримати посилки (оновлено)

14 лютого, 19:30 Поділитися:

Нова пошта повідомила про масштабний збій. Тимчасово не можна було надіслати або отримати посилки (оновлено)

У вівторок, 14 лютого, Нова пошта повідомила про масштабний збій у роботі системи — ні отримати, ні надіслати посилки тимчасово неможливо. Станом на 19.20 проблему вже вирішили.

Оновлено о 19:28. NV у компанії повідомили, що вже відновили роботу.

«Ми відновилися. Відділення працюють, і ми продовжили роботу на годину», — повідомили NV у пресслужбі Нова пошта.

Відео дня

У відділенні Нова пошта, яке відвідав журналіст NV, відправляли посилки лише за умови оплати отримувачем. Оформлення відбувається на паперовому бланку.

У пресслужбі компанії підтвердили збій.

«Працюємо над відновленням», — відповіли на запит NV, не уточнивши подробиць.

10 січня логістична компанія «Нова пошта» відкрила перше вантажне відділення у Варшаві.

Редактор: Євгеній Василенко

Теги:   Нова пошта

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.