Неможливо зробити оплату карткою. У системі ПриватБанку стався збій
29 квітня, 15:45 Поділитися:

У суботу, 29 квітня, у системі ПриватБанку стався збій. У клієнтів Monobank проблеми з оплатою картками та зняттям готівки.
Про це повідомив співзасновник Monobank Олег Гороховський.
«Спостерігаємо проблеми при оплаті нашими картками в терміналах Привату, при знятті готівки у банкоматах Привату, при p2p на Приват. Мабуть, збій у ПриватБанку», — повідомив Гороховський.
Відео дня
У пресслужбі ПриватБанку заявили, що намагаються вирішити проблему.
«Нам відомо про проблему з оплатою банківськими картками, лише частина транзакцій охоплені цієї проблемою. Фахівці ПриватБанку працюють над вирішенням проблеми. Перепрошуємо за незручності», — йдеться у повідомленні.
Редактор: Владислав Вергун
Теги: Приватбанк Готівка Грошові перекази Збій Банкомат Оплата Monobank Олег Гороховський
Читати далі
Источник