«Найбільш прийнятний сценарій». У Yasno розповіли, чому Київ повернувся до графіків відключень світла після Нового року

3 січня, 20:51 Поділитися:

«Найбільш прийнятний сценарій». У Yasno розповіли, чому Київ повернувся до графіків відключень світла після Нового року

Після новорічних вихідних промисловість столиці відновлює роботу та підключається до споживання електроенергії, тому через дефіцит у Києві повернулися до графіків стабілізаційних відключень світла.

Про це заявив гендиректор Yasno Сергій Коваленко в ефірі телемарафону.

Він підкреслив, що дефіцит генерації електроенергії поки “нікуди не подівся”.

Читайте також: Завдяки теплій погоді. В Україні до обіду не застосовуватимуться обмеження споживання електроенергії

«Ми виходимо з новорічних свят, тож потроху зростає споживання. Підключається промисловість до споживання. Дефіцит генерації нікуди не подівся, тому повертаємось до графіків. Але, на мою думку, це хороша новина, тому що графіки до кінця березня — це найприйнятніший сценарій для нас», — сказав Коваленко.

Відео дня

У вівторок, 3 січня, о 14:00 у Києві повернули стабілізаційні графіки відключення електроенергії.

Редактор: Євгеній Василенко

Теги:   Київ Електроенергія Світло Відключення світла Подача електроенергії YASNO Війна Росії проти України

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.