Магучіх встановила рекорд сезону. Українські стрибунки зайняли весь п’єдестал на етапі Діамантової ліги

Магучіх встановила рекорд сезону. Українські стрибунки зайняли весь п'єдестал на етапі Діамантової ліги

Українські стрибунки зайняли весь п’єдестал на етапі Діамантової ліги з легкої атлетики в Парижі.

Ярослава Магучіх встановила рекорд сезону у стрибках на відкритому повітрі, взявши з другої спроби висоту 201 см, та виграла золото.

Срібна медаль дісталася Ірині Геращенко, яка з першої спроби стрибнула на 198 см. Планка в 201 см з трьох спроб їй не підкорилася.

Відео дня Читайте також:

Українська атлетка про колег: Поки європейці пропонують допомогу, росіяни запитують, хто сплатив збори

Бронзу поділили Юлія Левченко та австралійка Нікола Оліслагерс – спортсменки взяли висоту в 195 см з першої спроби.

Цікаво, що Україну вперше в історії представляли чотири атлетки, де ще одна українка Катерина Табашник посіла шосте місце.

В березні 2022 року Магучіх стала чемпіонкою світу зі стрибків у висоту.