Лише штатні співробітники у США. Працівники Microsoft отримають необмежену відпустку
12 січня, 14:31 Поділитися:

Microsoft більше не вимагатиме від американських співробітників офіційно реєструвати відпустку завдяки новій політиці дискреційної відпустки.
Як повідомляє TheVerge, корпорація називає свою необмежену відпустку «дискреційною відпусткою», і вона застосовуватиметься до всіх штатних працівників зі США.
Читайте також:

Складна угода. Microsoft хоче інвестувати $10 млрд у розробника ChatGPT
З 16 січня навіть новим співробітникам Microsoft більше не потрібно буде чекати, щоб отримати відпустку.
Відео дня
Крім нововведень, корпорація, як і раніше, залишає за співробітниками 10 корпоративних відпусток на рік, лікарняні дні та відгули, у тому числі через втрату близьких людей або пов’язані з виконанням обов’язків присяжних.
Працівники, які накопичили невикористані відпустки (ще за старою системою) отримають одноразову виплату у квітні.
Співробітники Microsoft, що працюють на погодинній оплаті, а також штатні співробітники за межами США не отримують необмежену відпустку. Корпорація пояснює це федеральними законами та законами штату про зарплату та години роботи, а також особливостями законодавства різних країн.
Microsoft не перша велика технологічна компанія, яка запровадила необмежену відпустку. Salesforce, LinkedIn, що належить Microsoft, Oracle і Netflix пропонують таку саму політику необмеженої відпустки для співробітників.
Редактор: Марія Ївженко
Теги: США Microsoft
Читати далі
Источник