Warning: getimagesize(/wp-content/uploads/ee9dd63ee506c21089012d456a76bdc0.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Ліжка завантажені на 30%. Донецька область наступного тижня може перейти до червоної зони карантину

Ліжка завантажені на 30%. Донецька область наступного тижня може перейти до червоної зони карантину

У Донецькій області зростають показники захворюваності на коронавірус. З понеділка, 7 лютого, регіон може перейти до червоної зони карантину.

Про це заявив заступник начальника управління стратегічного розвитку департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко під час брифінгу.

Він зазначив, що зараз дедалі більше хворіють діти. На сьогодні близько 200 дітей з COVID-19 та з підозрою на цю хворобу перебувають у стаціонарах лікарень області.

Читайте також: Можуть опинитися у червоній зоні. Ляшко назвав області-аутсайдери за рівнем вакцинації

«Ліжка завантажені на 30% від тих ліжок, які виділені. Відбуваються певні зміни: перепрофілювання дорослих ліжок на дитячі. На сьогодні у стаціонарах, які надають допомогу дітям із COVID-19, перебуває 198 дітей. Загалом у стаціонарах перебуває 1017 осіб із діагнозом COVID-19 та 179 — з підозрою на цю хворобу», — сказав представник.

Олександр Педенко нагадав, що вакцинація дозволяє уникнути тяжкого перебігу хвороби та госпіталізації. Наразі повний курс щеплення у Донецькій області мають 606 541 особу, тобто 33,3% населення області.

На сьогодні Донецька область знаходиться в помаранчевій зоні карантину.

Слухайте подкаст на цю тему Редактор: Євгеній Василенко
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.