КМДА спростувала інформацію ЗМІ про закриття двох станцій метро

22 квітня, 15:00 Поділитися:

КМДА спростувала інформацію ЗМІ про закриття двох станцій метро

Київський метрополітен не планує закривати станції синьої гілки метро Тараса Шевченка та Почайна або змінювати графік їх роботи, йдеться у заяві Київської міської державної адміністрації у понеділок, 22 квітня.

Зазначається, що плановий капітальний ремонт тунелів між цими станціями виконуватимуть без зупинки руху поїздів. Зараз опрацьовується проєкт необхідних робіт.

«Наразі ці станції та перегінні тунелі працюють у звичайному режимі як для пасажирських перевезень, так і для цілодобового укриття населення під час повітряної тривоги», — йдеться у повідомленні.

Відео дня

Читайте також: У Києві з 8 березня відновить роботу станція метро Дніпро

19 квітня видання Комерсант з посиланням на джерела у КМДА написало, що закриття станцій Почайна та Тараса Шевченка є неминучим. Станції потрібно ремонтувати, зокрема через тріщини та просочування вологи. Також, за даними видання, є питання до технічного стану Поштової площі.

Ремонт станцій метро Києва — що відомо

8 грудня КМДА повідомила про припинення на пів року руху поїздів на шести станціях синьої гілки київського метро — від Деміївської до Теремків.

Читайте також:

КМДА спростувала інформацію ЗМІ про закриття двох станцій метро

Проблема глобальніша. Через що почало підтоплювати синю гілку метро в столиці — розмова з інженером

Закриття станцій пояснили необхідністю термінового ремонту перегінного тунелю. Мер столиці Віталій Кличко повідомив, що у тунелях з’явилися значні течі та утворилися тріщини. Комісія ТЕБ та НС заявила, що існує потенційна загроза виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру.

13 грудня між станціями метро Теремки — Деміївська запрацював «човниковий рух» поїздів.

Поліція провела обшуки в Київському метрополітені, Метробуді та структурних підрозділах Київської міської державної адміністрації у межах кримінального провадження про службову недбалість (ч. 2 ст. 367 КК України).

26 січня депутат Київради, член тимчасової контрольної комісії з аварійної ситуації в метро Тарас Козак заявив, що рух поїздів ділянкою між станціями метро Либідська та Деміївська в Києві розраховують запустити на початку червня.

Мер Києва Віталій Кличко зазначив, що рух синьою гілкою відновлять до кінця літа 2024 року.

Редактор: Юлія Рябовіл

Теги:   КМДА Метро Метрополітен Київський метрополітен Ремонт

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.