Київстар у 2022 році інвестував у телеком-мережу 5,9 млрд грн і сплатив до державного бюджету 10,7 млрд грн податків

21 березня, 14:41 Новини компаній Поділитися:

Київстар у 2022 році інвестував у телеком-мережу 5,9 млрд грн і сплатив до державного бюджету 10,7 млрд грн податків

Всупереч щоденним викликам воєнного часу, компанія Київстар успішно виконує своє завдання — забезпечення доступу до послуг зв’язку та інтернету, допомога суспільству, розвиток цифрових продуктів і рішень.

У 2022 році команда Київстар повернула зв’язок у 816 населених пунктів і відбудувала 600 базових станцій, які були зруйновані внаслідок військових дій. Протягом року спеціалісти компанії здійснили 144 тисячі ремонтно-відновлювальних робіт на об’єктах телеком-мережі. Завдяки їхній щоденній роботі 90% базових станцій працюють і забезпечують абонентів життєво необхідними послугами зв’язку та інтернету.

Відео дня

У 2022 році понад 1,8 млн абонентів компанії, що перебували на території Євросоюзу, змогли користуватись мобільним зв’язком за тими самими тарифами, що й в Україні, завдяки новій послузі Роумінг як вдома. У деокупованих населених пунктах абоненти отримують спеціальні тарифи з пакетами хвилин і мобільного інтернету без сплати за послуги. У 2022 році компанія надала абонентам безкоштовних послуг і бонусів в еквіваленті 577 млн грн. Також Київстар виділив 300 млн грн на підтримку державної ініціативи з відбудови цифрової інфраструктури України і понад 130 млн грн для забезпечення гуманітарних потреб військових, переселенців, лікарень. Компанія забезпечує безплатним інтернетом 1500 бомбосховищ та 1200 будинків для переселенців. Загалом на підтримку абонентів, співробітників, гуманітарну допомогу і благодійні проєкти у 2022 році Київстар витратив понад 1,6 млрд грн. Крім того, у 2022 році Київстар перерахував до державного бюджету податків та інших платежів на загальну суму 10,7 млрд грн.

Київстар у 2022 році інвестував у телеком-мережу 5,9 млрд грн і сплатив до державного бюджету 10,7 млрд грн податків

Фото: Київстар

У 2022 році компанія продовжила розвиток мережі 4G і встановила 700 нових базових станцій — стільки ж, як і в мирному 2021 році. Крім того, технологічно оновлено ще понад 7000 базових станцій. Це дало змогу збільшити швидкість мобільного інтернету і покращити якість зв’язку в регіонах з високим навантаженням трафіку, як-от на заході України, куди 2022 року переїхало понад три мільйони абонентів. Капітальні витрати телеком-оператора на відбудову і розвиток телеком-мережі у 2022 році досягли 5,9 млрд грн, що на 7,4% більше, ніж за 2021 рік.

У четвертому кварталі 2022 року абоненти збільшили використання мобільного інтернету на 26,3% проти четвертого кварталу 2021 року. Кількість абонентів, які користуються послугами в мережі 4G, збільшилась у четвертому кварталі 2022 року на 8,2% і нині становить 53% від загальної кількості всіх абонентів компанії. Це стало можливим завдяки збільшенню 4G мережі у 2022 році. Так, послуги 4G зв’язку від Київстар доступні для 93% населення на підконтрольній Україні території. Для покращення клієнтського досвіду Київстар у 2022 році активно розвивав технологію VoLTE, яка дає змогу отримувати голосовий зв’язок у мережі 4G. У 2022 році цією послугою скористалось 1 млн абонентів.

Київстар продовжує розвивати цифрові продукти, щоб забезпечувати потреби абонентів у дистанційному навчанні, доступі до української кінопродукції та інформаційному контенті. Так, кількість абонентів послуги Київстар ТВ у четвертому кварталі 2022 року збільшилась на 60% проти четвертого кварталу 2021 року і досягла 1,1 млн користувачів. У серпні 2022 року Київстар зробив інвестицію у лідера ринку електронних рішень для медичних закладів компанію Helsi. Це дасть можливість телеком-оператору розвивати продукти цифрової медицини для приватних і бізнес-клієнтів.

Київстар у 2022 році інвестував у телеком-мережу 5,9 млрд грн і сплатив до державного бюджету 10,7 млрд грн податків

Дайджест головних новин Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV Підпишись Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Київстар у 2022 році інвестував у телеком-мережу 5,9 млрд грн і сплатив до державного бюджету 10,7 млрд грн податків

Фото: Київстар

Показники діяльності Київстар у четвертому кварталі 2022 року і за весь рік проти аналогічного періоду 2021 року

Київстар у 2022 році інвестував у телеком-мережу 5,9 млрд грн і сплатив до державного бюджету 10,7 млрд грн податків

Інфографіка: Киівстар

* Капітальні витрати, за винятком оренди та ліцензій

Довідка про Київстар:
Київстар — найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на грудень 2022 року обслуговував 24,8 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,1 млн абонентів Домашнього інтернету. Компанія надає послуги з використанням широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, зокрема 4G, Big Data, Cloud solutions, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ тощо. Київстар допомагає абонентам, суспільству і країні долати складнощі воєнного часу. У 2022 році компанія виділила понад 130 млн грн допомоги на гуманітарні потреби суспільства і надала абонентам безоплатних послуг і бонусів у еквіваленті 577 млн грн. Київстар підтримав ініціативу президента України із залучення коштів на відбудову України й перерахував 300 млн грн на відновлення цифрової інфраструктури. Акціонер Київстар — міжнародна Група VEON. Акції Групи перебувають на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 25 років працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, найкращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua

Теги:   Київстар Інвестиції Телекомунікації Податки Телеком

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.