Київ у вівторок буде зі світлом без відключень, але у «зоні ризику» три райони — Yasno

13 лютого, 21:05 Поділитися:

Київ у вівторок буде зі світлом без відключень, але у «зоні ризику» три райони — Yasno

У вівторок, 14 лютого, у Києві не планується застосовувати планові відключення світла, оскільки Укренерго не сформував ліміти споживання. Але в деяких районах столиці все ж таки можливі обмеження електропостачання.

Про це повідомив гендиректор Yasno Сергій Коваленко у Facebook.

«Уже кілька днів Укренерго не формує ліміти для регіонів. Отже, генераційних обмежень у нас практично немає. Згідно з повідомленнями Міненерго та Укренерго, наразі у роботі всі дев’ять енергоблоків атомних електростанцій, працюють додаткові блоки на деяких ТЕС, більш активно працюють ГЕС. Це все дає змогу виробляти більше електроенергії», — розповів Коваленко.

Відео дня

Він підкреслив, що така ситуація все одно не дозволить системі працювати безперебійно, оскільки її ще не повністю відновлено після російських атак. Тож у частині Голосіївського, Святошинського та Шевченківського районів Києва є дефіцит пропускної спроможності мереж.

«Мережі НЕК Укренерго, пошкоджені через обстріл, поки що не можуть передавати такі обсяги електроенергії, щоб забезпечити всіх киян світлом. Тому тут можуть використовуватись локальні відключення за графіками», — уточнив Коваленко.

Редактор: Євгеній Василенко

Теги:   Київ Російська агресія YASNO Війна Росії проти України

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.