Київ у четвер може повернутися до графіків відключення світла, але є умова — Yasno

18 січня, 20:44 Поділитися:

Київ у четвер може повернутися до графіків відключення світла, але є умова — Yasno

Дефіцит електроенергії у Києві залишається значним. У четвер, 19 січня, місто може повернутися до графіків, але світло вимикатимуть у всіх сірих зонах.

Про це повідомив генеральний директор енергетичної компанії Yasno Сергій Коваленко.

«Черговий день у екстрених відключеннях у Києві. Але ми вже максимально наблизилися до стабілізаційних графіків. Орієнтуємося, що завтра місто входить до нього», — написав Коваленко.

Відео дня

Читайте також: Не треба розслаблятися. Данілов — про реальні можливості ворога, його нову приватну армію й запитання щодо формули закінчення війни

Однак, за його словами, дефіцит залишається значним. Сьогодні обсяги споживання становили 952 МВт вдень. На завтра Укренерго дає обмеження у 938 МВт. Це означає, що відключення зачіпатимуть і світло-сірі зони графіка.

14 січня ворожа ракета потрапила до одного з об’єктів інфраструктури Києва.

Редактор: Євгеній Василенко

Теги:   Київ Електроенергія Відключення світла YASNO Війна Росії проти України Графіки відключення світла

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.