Кабмін узгодив залучення гранту від США на шість мільярдів доларів — Шмигаль

10 лютого, 18:50 Поділитися:

Кабмін узгодив залучення гранту від США на шість мільярдів доларів — Шмигаль

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Кабінет міністрів схвалив рішення залучити від США грант на суму в шість мільярдів доларів.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Сьогодні уряд схвалить рішення про залучення гранту від Сполучених Штатів у розмірі 6 млрд доларів. Це кошти, які ми також надішлемо на соціальні програми, освіту, медицину», — заявив Шмигаль.

Відео дня

Грант надійде через Фонд донорів, який адмініструється Міжнародним банком реконструкції та розвитку та Міжнародною асоціацією розвитку.

«Також через цей Фонд буде надано грант у розмірі 165 млн доларів від низки європейських країн. Відповідні рішення затвердимо та уповноважимо міністра фінансів на підписання угод про зазначені гранти», — заявив прем’єр-міністр.

Читайте також: Чи доживе Кабмін до весни? Кого з міністрів Зеленський готовий звільнити та чи пов’язані останні гучні відставки з «інспекторами» зі США https://www.youtube.com/watch?v=Rqe5TxyL5ZA Редактор: Сергій Чудновцев

Теги:   США Грант Гранти Денис Шмигаль

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.