Генерал Павлюк показав, як захисники Києва тренувалися знищувати колону противника
6 січня, 13:57 Поділитися:

Бійці управління 120 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ та підлеглих підрозділів провели навчання з оборони Києва.
Про це повідомив командувач угрупованням сил та засобів оборони Києва генерал Олександр Павлюк у своєму Telegram.
За його словами, навчання пройшли в обстановці, максимально наближеній до бойової.
Відео дня
Особовий склад навчався вести розвідку та оборонну битву, виявляти та знищувати колони противника, а також протидіяти диверсійно-розвідувальним групам.

Фото: Олександр Павлюк/Telegram
Стрілецькими підрозділами відпрацьовувалася тактика контрнаступальних дій для повернення та утримання умовно втрачених позицій.
Було відпрацьовано злагодженість стрілецьких підрозділів та артилерії.

Фото: Олександр Павлюк/Telegram
23 грудня в американському Інституті вивчення війни повідомили, що РФ з жовтня створює умови для нового вторгнення на північ України. Однак поки що доказів активної підготовки ударних сил у Білорусі до наступу немає.
Читайте також: «Кордон — суцільні мінні поля». Генерал Павлюк розповів, що чекає на окупантів у разі наступу з Білорусі
Раніше Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що країна-агресор може піти у новий великий наступ у лютому 2023 року. За його словами, воно може розпочатися з території Білорусі у напрямку Києва.
Редактор: Тетяна Габедава
Теги: Київ Військові навчання Війна Росії проти України
Читати далі
Источник