Франція стала чемпіоном Ліги націй після драматичної перемоги над Іспанією

Після вольової перемоги над Бельгією в півфіналі турніру збірна Франції драматично здолала у фіналі Іспанію з рахунком 2:1 і виграла Лігу націй.

У першому таймі суперники діяли обережно, лише зрідка загрожуючи воротам один одного, тому до перерви глядачі не побачили особливих моментів.

Після перерви гра стала жвавіше, і вже наприкінці години гри з гаком Іспанію врятувала поперечина після удару Бензема.

Проте, «Фурія Роха» домоглася свого вже на наступній хвилині, коли Оярсабаль виграв боротьбу в Упамекано й відправив м’яч у кут воріт.

Франції, проте, вистачило двох обертів секундної стрілки, щоб відновити рівновагу. Це Бензема отримав пас від Мбаппе, розхитав захисника та закрутив снаряд у дальній кут.

На 80-й хвилині діючий чемпіон світу й зовсім вийшов уперед після того, як Мбаппе технічно розібрався з голкіпером суперника і потрапив точно в сітку воріт.

В результаті конкурент збірної України у відбірковій групі на чемпіонат світу 2022 року в Катарі довів справу до перемоги в фіналі й турнірі в цілому.

Іспанія — Франція 1:2

Голи: Оярсабаль, 64 — Бензема, 66, Мбаппе, 80

Збірна Італії з рахунком 2:1 перемогла Бельгію в матчі за третє місце Ліги націй та завоювала бронзові нагороди турніру.

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Спорт Щоденна розсилка останніх новин в світі спорту підписатися Щоденно о 17:00 Редактор: Андрій Синявський