Джек Ма вперше більш ніж за рік прилетів до Європи

Джек Ма вперше більш ніж за рік прилетів до Європи

Засновник компанії Alibaba китайський мільярдер Джек Ма прилетів до Іспанії для участі в серії ділових зустрічей, повідомляє South China Morning Post.

Раніше в жовтні Джек Ма відвідав Гонконг. Це його перші поїздки за межі Китаю більш ніж за рік.

Раніше китайський мільярдер постійно подорожував, але восени минулого року через серйозний конфлікт з Пекіном перестав це робити.

В Іспанію він прилетів для участі в навчальному турі, пов’язаному з сільським господарством, технологіями та вирішенням екологічних проблем, розповіло джерело South China Morning Post. Перед поїздкою в Європу Ма проводив час з сім’єю в Гонконзі, дізналося видання.

Читайте також:

В останній рік він мало з’являвся на публіці, після того як влада Китаю зірвали подвійне IPO його фінтех-компанії Ant Group. За даними WSJ, зрив IPO ініціював особисто лідер КНР Сі Цзіньпін.

Вихід компанії на біржу був скасований після того, як Ма в одному зі своїх публічних виступів розкритикував китайські держбанки, звинувативши їх в ломбардному мисленні.

Після зриву IPO Джек Ма кілька місяців не з’являвся на публіці. У лютому цього року китайська державна газета викреслила Джека Ма зі списку головних бізнесменів країни.

У квітні антимонопольні органи оштрафували Alibaba на рекордні $2,8 млрд за зловживання монопольним становищем.

Редактор: Тетяна Літвінчук
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.