День камінг-ауту. Будівлі в центрі Києва підсвітили кольорами ЛГБТ-прапора

День камінг-ауту. Будівлі в центрі Києва підсвітили кольорами ЛГБТ-прапора

У день камінг-ауту, який святкується 11 жовтня, будівлі Міністерства закордонних справ, Річкового вокзалу і Києво-Могилянської академії підсвітили кольорами ЛГБТ-прапора.

Про це повідомляє KyivPride.

«До Всесвітнього дня камінг-ауту 11 жовтня – в день, коли ЛГБТ+ люди відкрито заявляють про свою сексуальну орієнтацію і/або гендерну ідентичність, КиївПрайд підсвітив в кольори прайд-прапора знакові місця», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Реальні люди і їх права. Марші рівності в Україні — від першої сотні людей до глобального правозахисного ЛГБТ-руху

Зокрема, серед них виявилася будівля Річкового вокзалу на Поштовій площі.

«Місце, де зустрічається вся квір-молодь Києва, але не завжди може відчувати себе там у безпеці. Багато випадків нападів на ЛГБТ+ людей зафіксовано саме в цьому місці. Ми маємо їх зупинити», – зазначили організатори акції.

День камінг-ауту. Будівлі в центрі Києва підсвітили кольорами ЛГБТ-прапора

Річковий вокзал в Києві / Фото: KyivPride / Facebook

Також активісти підсвітили будівлю Міністерства закордонних справ, яка розташована Михайлівській площі. Як нагадали в KyivPride, в серпні цього року Україна взяла на себе зобов’язання перед США прийняти законодавство про злочини на грунті нетерпимості до ЛГБТ+.

«Зробивши проекцію нашого логотипу на МЗС, ми нагадуємо, що наша держава рухається в бік євроатлантичного простору, де права людини повинні бути захищені», – наголошується в повідомленні.

Читайте також: Готові змінювати точку зору. Майже половина українських користувачів Facebook не мають чіткої позиції щодо ЛГБТ+

Крім того, організатори акції обрали Києво-Могилянську академію, розташовану на Контрактовій площі.

«Саме Поділ є головним простором для самовираження ЛГБТ+ людей в Києві. Тут щодня збираються квір-люди, але не відчувають себе в безпеці. Саме на Контрактовій за три роки було зафіксовано десятки нападів на ЛГБТ+. Це повинно припинитися», – відзначили вони.

https://www.facebook.com/kyivpride/videos/293347179296715/

У KyivPride закликали показати світу, що українці – цивілізований народ, який не ділить людей за ознаками.

День камінг-ауту. Будівлі в центрі Києва підсвітили кольорами ЛГБТ-прапора

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Київ Щоп’ятниці, дайджест столичних новин за неділю та афіша кращих подій Києва підписатися Щоп'ятниці о 10:00 Редактор: Євгеній Василенко
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.