Чотири людини загинули внаслідок вибуху на колишньому заводі в Києві — Кличко

9 лютого, 19:24 Поділитися:

Чотири людини загинули внаслідок вибуху на колишньому заводі в Києві — Кличко

Кількість жертв вибуху на території колишнього заводу в Дарницькому районі Києва збільшилася до чотирьох.

Оновлено: 19:45 Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що внаслідок вибуху четверо людей загинули.

«Четверо загиблих (всі чоловіки) та п‘ятеро постраждалих (дві жінки та троє чоловіків) внаслідок вибуху на території колишнього заводу в Дарницькому районі», — написав він.

Відео дня

Раніше пресслужба Київської міської військової адміністрації повідомила, що в результаті вибуху загинули троє людей і ще одна залишалася під завалами.

«Внаслідок вибуху на території колишнього заводу в Дарницькому районі троє людей загинули», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що п’ятеро госпіталізували, а одна людина від госпіталізації відмовилася. Також під завалами залишається ще одна людина.

Кличко повідомляв, що з-під завалів вдалося врятувати чотирьох людей. Він наголошував, що рятувальники продовжують розбирати завали.

У Дарницькому районі Києва пролунав вибух на території колишнього заводу в четвер, 9 лютого. За словами Кличка, вибух стався в одноповерховому складському приміщенні.

Редактор: Єлизавета Кумбер

Теги:   Київ Віталій Кличко Вибух

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.