Через термінали iBox тепер не можна поповнити картки Monobank — Гороховський
7 березня, 22:13 Поділитися:

З вівторка, 7 березня клієнти Monobank не можуть поповнити свої картки через термінали iBox. Причина — анулювання ліцензії Айбокс Банк.
Про це повідомив співзасновник Monobank Олег Гороховський.
Клієнти Monobank користувалися цими терміналами, зокрема для безкомісійного поповнення картки.
«У зв’язку з відкликанням ліцензії на АТ АЙБОКС БАНК компанія ТОВ МЕТАПЕЙ (оператор мережі терміналів BOX) тимчасово не приймає поповнення на наші картки. Компанії ТОВ МЕТАПЕЙ потрібен час для укладання нової угоди з іншим банком-партнером (замість АТ АЙБОКС БАНК) для прийому платежів», — йдеться у повідомленні банку, яке розсилають користувачам.
Відео дня
Гороховський додав, що мережа терміналів iBox приймала 12−15 мільярдів гривень на місяць поповнення карток Monobank.
Національний банк вирішив відкликати банківську ліцензію Айбокс Банку та ліквідувати його з 7 березня.
Редактор: Євгеній Василенко
Теги: Айбокс Банк Monobank
Читати далі
Источник