«Бублик з маком за 5 копійок»: чиновниця КМДА опублікувала хвалебний пост про життя у СРСР

Директор департаменту освіти і науки Київської міської держадміністрації Олена Фіданян опублікувала у себе у Facebook хвалебний пост про радянські часи.
У своїх спогадах вона у властиві російській пропаганді манері згадала про ціни на продукти, «чисту воду» з-під крана та відсутність Covid-19.
«Ми не боялися пити воду з вуличних автоматів. Ми користувалися багаторазовими склянками і їх не нищили вандали… Часи коли копійки мали грошову вагу… Стакан чаю у шкільній їдальні – 2 копійки, томатний сік — 10 копійок, великий бублик з маком — 5 копійок…», — написала чиновниця.
При цьому користувачі захват Фіданян щодо життя у СРСР не розділили.

Фото: Елена Фиданян/Facebook

Фото: Елена Фиданян/Facebook

Фото: Елена Фиданян/Facebook

Фото: Елена Фиданян/Facebook

Фото: Елена Фиданян/Facebook

Фото: Елена Фиданян/Facebook
Деякі коментатори навіть зажадали звільнення директора департаменту освіти і науки з займаної посади.

Фото: Елена Фиданян/Facebook

Фото: Елена Фиданян/Facebook

Фото: Елена Фиданян/Facebook

Фото: Елена Фиданян/Facebook
Були й такі, хто припустив, що аккаунт чиновниці фейковий, або ж його зламали.

Фото: Елена Фиданян/Facebook

Фото: Елена Фиданян/Facebook

Фото: Елена Фиданян/Facebook

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Київ Щоп’ятниці, дайджест столичних новин за неділю та афіша кращих подій Києва підписатися Щоп'ятниці о 10:00 Редактор: Олег Кононенко
Источник