Біль під назвою 5:0. Шахтар зазнав домашнього розгрому від Реала в матчі Ліги чемпіонів

Шахтар із рахунком 0:5 програв удома Реалу в матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Господарі поля могли пропустити двічі вже в перші сім хвилин, коли їх врятувала реакція Трубіна після ударів Крооса та Вінісіуса.

Наприкінці півгодини гри він же знову парирував ще один постріл Крооса, але трохи пізніше нічого не зміг вдіяти зі зрізкою Кривцова в свої ворота після прострілу Васкеса.

На початку другого тайму Шахтар пропустив другий м’яч. Це Бензема віддав на Модріча, той одним дотиком вивів Вінісіуса один на один із Трубіним, а бразилець перекинув голкіпера.

Не минуло й години гри, як Реал відзначився третім голом, коли Вінісіус пройшов Додо, потім Кривцова і пробив повз воротаря донецької команди, але точно в сітку.

На 65-й хвилині у ворота Шахтаря влетів четвертий м’яч після того, як комбінація Бензема-Вінісіус-Родріго завершилася точним ударом останнього під поперечину.

Остаточний результат 0:5 в компенсований час встановив Бензема.

Шахтар — Реал 0:5

Голи: Кривцов, 38 (у свої ворота), Вінісіус, 51, 57, Родріго, 65, Бензема, 90+1

Шахтар: Трубін — Додо, Кривцов, Марлон, Ісмаїлі (Корнієнко, 75) — Майкон, Патрік (Степаненко, 79), Тете (Марлос, 46), Педріньо, Соломон (Антоніо, 46) — Фернандо (Мудрик, 75)

Реал: Куртуа — Васкес, Мілітао (Вальєхо, 87), Алаба, Менді (Марсело, 69) — Каземіро, Кроос (Вальверде, 78), Модріч (Камавінга, 78) — Родріго (Асенсіо, 78), Вінісіус — Бензема

Попереджений: Антоніо

За підсумками трьох турів групового етапу Шахтар займає останнє, четверте місце в групі з одним балом. Лідером квартету залишається Шериф, який з рахунком 1:3 програв у гостях Інтеру, тоді як Реал йде на другій сходинці.

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Спорт Щоденна розсилка останніх новин в світі спорту підписатися Щоденно о 17:00 Редактор: Андрій Синявський