Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/3db7d362d4c58307ef6eefea3c25a08f.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Без електрики 30% киян, одну з ліній метро перевіряють на наявність уламків ракет

31 грудня, 16:37 Поділитися:

Без електрики 30% киян, одну з ліній метро перевіряють на наявність уламків ракет

Понад 30% споживачів Києва без електроенергії через аварійні відключення після ракетної атаки РФ.

Водночас вода та тепло в киян є, повідомив мер Києва Віталій Кличко у своєму Telegram-каналі.

Мер також написав, що рух поїздів червоною лінією метро здійснюється від станції Академмістечко до станції Арсенальна.

Відео дня

«Обмеження застосовані для здійснення перевірки відкритої ділянки лінії на наявність залишків від уламків ракет. На місце виїхали фахівці», — написав Кличко.

Вдень у суботу, 31 грудня, Росія здійснила черговий масштабний ракетний обстріл України.

Вибухи пролунали у Києві, Запоріжжі, Хмельницькому та Миколаєві.

За даними Офісу президента, у Києві уламки ракети влучили у приватний будинок у Солом’янському районі. Також пошкодження зазнав готельний об‘єкт.

У КМВА заявили про знищення в районі Києва семи повітряних цілей. Наразі відомо про одного загиблого та 16 постраждалих у столиці.

Редактор: Анастасія Одінцова

Теги:   Київ Метро Електрика Київський метрополітен ракетний обстріл

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.