Англійська Прем’єр-ліга. Вест Гем програв МЮ всупереч пенальті від Ярмоленка, Челсі вийшов у лідери — відео

Англійська Прем'єр-ліга. Вест Гем програв МЮ всупереч пенальті від Ярмоленка, Челсі вийшов у лідери — відео

У неділю, 19 вересня, трьома матчами завершився 5-й тур англійської Прем’єр-ліги.

Вест Гем на своєму полі зазнав поразки від Манчестер Юнайтед. У складі «червоних дияволів» знову забитим м’ячем відзначився Кріштіану Роналду. Українець Андрій Ярмоленко вийшов на заміну у грі на 68-й хвилині. У компенсований до другого тайму час він заробив пенальті, проте Марк Нобл його не реалізував.

Челсі в лондонському дербі в гостях розгромив Тоттенгем і вийшов у лідери чемпіонату. У ще одному матчі Брайтон сенсаційно обіграв Лестер.

Результати матчів:

Вест Гем — Манчестер Юнайтед 1:2
Голи: Бенрахма, 30 — Роналду, 35, Лінгард, 89
Нереалізований пенальті: Нобл, 90+5 (Вест Гем)

Тоттенхем — Челсі 0:3
Голи: Сілва, 49, Канте, 57, Рюдігер, 90+2

Брайтон — Лестер 2:1
Голи: Мопе, 35 (з пен.), Велбек, 50 — Варді, 61

Турнірна таблиця

Напередодні Манчестер Сіті втратив очки, а Ліверпуль виграв.

НВ

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Спорт Щоденна розсилка останніх новин в світі спорту підписатися Щоденно о 17:00 Редактор: Євген Нещерет