Warning: getimagesize(/wp-content/uploads/420e7a8ab3397f17dc28f46904e5dc8b.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

13 міст. В Україні відбудеться Кліматичний марш — які його головні вимоги

13 міст. В Україні відбудеться Кліматичний марш — які його головні вимоги

26 вересня в Києві і ще 12 містах України відбудеться Кліматичний марш. Головна вимога — виділити більше коштів на скорочення викидів парникових газів.

У Києві марш стартує о 12:00 в неділю, 26 вересня, на Михайлівській площі. Зараз до ініціативи приєдналися Миколаїв, Чорноморськ, Львів, Запоріжжя, Дніпро, Рівне, Вознесенськ, Ужгород, Хмельницький, Кропивницький.

«Цього літа світ ще сильніше відчуває наслідки кліматичної кризи, такі як повені в Європі, Китаї та Індії, лісові пожежі в Туреччині і Греції, теплові хвилі в Канаді та європейському півдні. Україна теж не пасе задніх: у Запорізькій області фіксують смерчі, Одесу, Дніпро, Київ та інші міста заливають повені, пилова хмара з Сахари накриває всю країну, липень в столиці вкотре б’є температурні рекорди», – розповідають організатори акції.

Читайте також:

Учасники Маршу вимагатимуть від влади збільшити фінансування в Держбюджеті на заходи зі скорочення викидів парникових газів та адаптації до змін клімату. Серед інших вимог – відмовитися від дотацій на збиткову вугільну сферу, закласти гроші на підвищення енергоефективності будівель і на розвиток системи державного моніторингу якості повітря.

Читайте також:

13 міст. В Україні відбудеться Кліматичний марш — які його головні вимоги

Костянтин Яловий Екологічна стратегія в дії. Коли Київ візьме приклад з Лісабона і Лахті?

Як завжди, на Марш заборонено приносити політичну символіку і логотипи бізнес-компаній. Дозволені лише лого неприбуткових організацій, ініціатив та рухів, які працюють з темами змін клімату та екології.

Організатор, громадська організація Екодія, відкрила реєстрацію на марш у цьому році, це можна зробити за посиланням.

Останній Кліматичний марш відбувся в 2019 році, його відвідали дві тисячі осіб, і він став наймасовішою екологічною акцією за історію України.

13 міст. В Україні відбудеться Кліматичний марш — які його головні вимоги

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Київ Щоп’ятниці, дайджест столичних новин за неділю та афіша кращих подій Києва підписатися Щоп'ятниці о 10:00 Редактор: Марія Молодковець
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.