Україна проситиме більше зброї, доки не переможе у війні з РФ, – Кулеба

Фото з архіву “Дня”
Україна проситиме у союзників більше зброї, доки країна не переможе у війні проти Росії.
Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив в інтерв’ю Bloomberg, інформує Цензор.НЕТ.
“Ми проситимемо зброю (на Генасамблеї ООН. – Ред.), тому що ми знаходимося у стані війни, а коли ви ведете війну проти такого ворога, вам потрібно більше зброї. Іноді мене запитують, чи достатньо у нас зброї, яку ми отримали і я завжди відповідаю, що зможу сказати достатньо, тільки після перемоги України. До того часу ми проситимемо більше”, – заявив міністр.
Він додав, що успішний контрнаступ України на сході показує, що є сенс надавати ЗСУ більше озброєння.
“Контрнаступ України – це чіткий сигнал для всіх, що це працює. Що має сенс допомогти Україні зброєю, тому що ми можемо перемогти президента Путіна та його армію на нашій території”, – заявив Кулеба.
Війна Росії проти УкраїниПолітикаСвіт
Джерело