Україна не програє війну, бо відстоює свою незалежність — Зеленський

Україна не програє війну, бо відстоює свою незалежність — Зеленський

Фото: Reuters

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що Україна ніколи не програє цю війну, бо воює за свою незалежність.

Про це він заявив в інтерв’ю у загальнонаціональному ефірі, в якому Президент взяв участь разом зі своєю дружиною, повідомляє Укрінформ.

«За цю війну відбулося величезне об’єднання України, і ми не можемо програти. Адже ця війна не проти росії, а з росією за Україну. Це вже говорить, що за нами правда, ми за своє воюємо. І це дуже сильна позиція. Це війна за незалежність і її не можна програти. За незалежність України, за свободу і суверенітет – все за своє. За своє програти не можна ніколи», – наголосив Зеленський.

Відповідаючи на питання, що потрібно зробити Україні, аби «не програти» всередині країни після перемоги, Президент сказав, що для українців дуже важливо в цьому контексті пам’ятати цінність людських втрат у цій війні.

«Ми в центрі світу, до українців величезна повага у світі зараз, і я б хотів не втратити наш статус, нашу сучасність. Багато за це українці віддали у цій війні: і людей, і сил, і часу. І треба пам’ятати завжди цінність цих втрат та ніколи не втрачати голову після перемоги», – сказав Зеленський.

Він також висловив переконання, що Україна поверне усі свої території, бо будь-які перемоги ворога – завжди тимчасові.

«Усі перемоги ворога – тимчасові. Ми повернемо усі наші території, це безумовно», – наголосив Президент.

Війна Росії проти України
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.