Україна готова до ескалації та нового витка бойових дій з боку РФ, – Павлюк

Україна готова до ескалації та нового витка бойових дій з боку РФ, - Павлюк

Фото: ООС

Україна готова до ескалації та нового витка бойових дій з боку Росії.

Як передає “Інтерфакс-Україна”, про це заявив командувач об’єднаних сил – генерал-лейтенант Збройних сил України Олександр Павлюк.

“Ми чудово розуміємо, хто є перед нами. Чудово розуміємо те, як Росія веде війну. Ми готові до ескалації, готові до нового витка бойових дій. Крім стабілізаційної операції, в нас готова оборонна операція, по можливості проведемо контр-наступальну операцію”, – сказав Олександр Павлюк.

Він запевнив, що українські війська до цього готові.

“Наприклад, 8 вересня, коли росіяни були близькі до кордону, зібрали людей для святкування заходів, своїх відповідних річниць. У цей час почали обстрілювати спочатку свої позиції, потім позиції наших військ, поставивши гармати за людьми й чекаючи на нашу відповідь. Самі розумієте, для чого це було створено, для того, щоб потім, показавши цю картинку з іншого боку, спровокувати відповідний конфлікт. Завдяки професійним діям наших військових, які відстежують ситуацію, розуміють, не піддалися цій провокації”, – пояснив Павлюк.

Командувач об’єднаних сил запевнив, що наразі Україна дотримується перемир’я, якого було досягнуто між урядом України та урядом РФ.

“Я не вважаю представників ОРДЛО самостійною одиницею, яка має свою думку. Це звичайні маріонетки, які просто виконують забаганки Кремля. Тривають провокації, провокації, що діють за вказівкою російських кураторів для того, щоб максимально завдати поразки нашому особовому складу, для того, щоб підірвати моральний дух, підірвати дух суспільства. Це все одна мета – максимально знизити потенціал України та змусити сісти за стіл переговорів на умовах Росії”, – зазначив він.

За словами Павлюка, крім цього, створюються такі провокації, щоб українську армію звинуватити в тому, що це вона починає стрілянину, провокації.

“Але в нас досить професійні військові, ми гідно відповідаємо, тримаємо свої позиції, виконуючи всі домовленості. На жаль, та сторона нічим себе не зобов’язує. Так триває вже восьмий рік. Але ми вистоїмо, скільки це буде потрібно”, – наголосив він.

Інтервенція РосіїВійна
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.