У Маріуполі окупанти збираються відкрити лікарню біля розбомбленого пологового будинку

У Маріуполі окупанти збираються відкрити лікарню біля розбомбленого пологового будинку

Фото Євгена Малолєтки

У Маріуполі російські загарбники обіцяють відкрити дитяче відділення лікарні поруч із розбомбленим ними пологовим будинком: ліки і обладнання – українські, білизна – вкрадена в Укрзалізниці.

Про це повідомляє радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко, передає Укрінформ.

“Окупанти анонсують перше дитяче відділення лікарні. В тій самій будівлі поруч із пологовим будинком, що постраждав від російського прицільного бомбового удару. Обладнання – те, що залишилось цілим. Ліки – ті, що залишились нерозграбованими. Білизна – вкрадена в Укрзалізниці”, – зазначив радник мера.

Він наголосив, що російські загарбники здатні лише усе нищити і видавати досягнення України за свої.

Як повідомлялось, раніше російські загарбники викрали в Маріуполі медичне обладнання з лікарень №1 та №4 і передали як благодійну допомогу до окупованого Донецька.

Агресія росії спричинила в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто практично повністю зруйноване внаслідок ворожих обстрілів, залишається без нормального енерго-, водо- та газопостачання.

Від початку російського вторгнення у місті загинули до 22 тис. мирних жителів. Нині у заблокованому місті залишаються понад 100 тис. жителів.

Війна Росії проти УкраїниПодії
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.